Історія підприємства

Сучасний випуск спреїв Metaflux забезпечує два виробництва, акціонерно пов'язаних з компанією METAFLUX AG, яка своїм 50-ти річним виробничим досвідом і річним обсягом виробництва 60-70 мільйонів одиниць гарантує незмінну високу якість спреїв.

ТОВ ПІІ ТЕХНО-СЕРВІС УА була засноване в 2011 році в місті Лозова, Харківська область. Підприємство є ексклюзивним дистриб`ютором хімічної продукції ТМ Metaflux і Porta в Україні.

ТЕХНО-СЕРВІС УА - частина концерну виробничих і торгових підприємств METAFLUX і TECHNO-SERVICE. Продажі забезпечені безпосередньо від німецького підприємства TECHNO-SERVICE GmbH, Білефельд, яке є центральним офісом у продажу продукції Metaflux і Porta в Європі і Азії

Основою стратегії продажів компанії є застосування технічного консультування і забезпечення продажів ТМ Metaflux і Porta для виробничих підприємств і установ через професійно підготовлених торгового-технічних представників.

Нинішня виробнича програма ТМ Metaflux налічує понад 75 найменувань, право випуску яких належать виключно компанії. Лабораторні розробки не припиняються, і щорічно цей список поповнюється принципово нової або вдосконаленої продукцією. Технології Metaflux дотримуються трьох принципів:


  • Максимально можливе технічне якість
  • Мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище
  • Мінімальна забруднення повітря в цехах при роботі з хімічними продуктами

Metaflux неухильно слідує названим принципам, роблячи їх постулатами свого виробництва. Саме це дозволяє компанії стабільно утримувати високі позиції в списку першокласної хімічної продукції для промислових цілей.


Metaflux AG

У 1955 році в Європі запущено у виробництво нових аерозольних технологій, пов'язані з установкою першого устаткування для виробництва спрея. Це нове виробництво в перебігу наступних 20 років перш за все було зосереджено на пошуку нових відповідних речовин і діючих продуктів, якими можна було б наповнювати спреї.

У наступні роки компанія METAFLUX AG досягла розвитку в виробництві металевих спреїв з вмістом алюмінію, нержавіючої сталі, латуні, міді і титану для поверхневого ремонту, а також забезпечила виробництво наповнених металом мастил і змащувальних паст.


Одночасно було розпочато створення німецького представництва фірми TECHNO-SERVICE GmbH, Білефельд, яке б відповідало своїми офісними та складськими приміщеннями постійно зростаючому попиту на внутрішньому і зовнішньому ринку на товари Metaflux.

Украина онлайн